1. Msza św. w intencji Żywego Różańca będzie sprawowana w poniedziałek o godzinie 17:00. Po mszy spotkanie dla członków wspólnoty.

2. Od środy w łączności z mszą o godzinie 17:00 będą odbywały się nabożeństwa majowe.

3. W piątek, 3 maja będziemy obchodzili Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze święte w tym dniu będą odbywały się według porządku niedzielnego. W tę uroczystość w czasie mszy o godzinie 12:00 zostaną wprowadzone relikwie św. Maksymiliana Marii Kolbego. W tym dniu z racji przypadającej uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Biuro parafialne będzie nieczynne.

4. W naszej parafii uroczystości związane z udzieleniem pierwszej Komunii Świętej odbędą się w sobotę, 4 maja o godzinie 11:00, a także w niedzielę, 5 maja o godzinie 12:00. W związku z tym większość miejsc w kościele będzie zarezerwowana dla dzieci i ich rodziców. Prosimy zatem pozostałych parafian o uczestnictwo we Mszy Świętej o innej godzinie.

5. Nabożeństwo pierwszosobotnie odbędzie się 4 maja w łączności z mszą o godzinie 7:00.

6. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy w przyszłym tygodniu.

7. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas pierwszych szkół ponadpodstawowych (drugi rok przygotowań) odbędzie się w przyszłą niedzielę, 5 maja po mszy o godzinie 17:00. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas ósmych (pierwszy rok przygotowań) odbędzie się w niedzielę 12 maja, po mszy o godzinie 17:00.

8. Kolejny Męski Różaniec odbędzie się w sobotę, 4 maja o godzinie 12:0 pod krzyżem przy kościele św. Andrzeja Boboli.

9. W ostatnim czasie odszedł do wieczności śp. Andrzej Byrszel.