1. Msza św. w intencji Żywego Różańca będzie sprawowana w poniedziałek o godzinie 17:00. Po mszy spotkanie dla członków wspólnoty.

2. W piątek, 3 maja będziemy obchodzili Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze święte w tym dniu będą odbywały się według porządku niedzielnego. W tę uroczystość w czasie mszy o godzinie 12:00 zostaną wprowadzone relikwie św. Maksymiliana Marii Kolbego.

3. W naszej parafii uroczystości związane z udzieleniem pierwszej Komunii Świętej odbędą się w sobotę, 4 maja o godzinie 11:00, a także w niedzielę, 5 maja o godzinie 12:00. W związku z tym większość miejsc w kościele będzie zarezerwowana dla dzieci i ich rodziców. Prosimy zatem pozostałych parafian o uczestnictwo we Mszy Świętej o innej godzinie.

Czytaj więcej: V Niedziela Wielkanocy 28.04.2024

1. W ramach inicjatywy o nazwie „Most Modlitewny” w piątek, 19 kwietnia będziemy łączyć się modlitewnie z Wyższym Seminarium Duchownym w Pelplinie. W tym dniu adorację Najświętszego Sakramentu trwającą od godziny 16:30 do mszy wieczornej zakończymy modlitwami w intencji naszego seminarium.

2. Pierwsza spowiedź dla dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii św. odbędzie się w piątek, 19 kwietnia o godzinie 15:30.

Czytaj więcej: III Niedziela Wielkanocy 14.04.2024

1. W poniedziałek będziemy przeżywali Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W tym dniu podczas mszy wieczornej będzie można włączyć się w dzieło duchowej adopcji dziecka poczętego. Chętnych do włączenia się w to dzieło prosimy o przyniesienie ze sobą świec.

2. Także w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego rozpocznie się peregrynacja ikony Matki Bożej Nieustającej Pomocy w naszej parafii. Przekazanie obrazu odbywa się w czasie mszy wieczornych w środy i soboty. Osoba kończąca peregrynację przynosi obraz przed mszą na boczny ołtarz, a po mszy zabiera obraz osoba rozpoczynająca peregrynację.

Czytaj więcej: II Niedziela Wielkanocy 7.04.2024