Liturgia Dnia

 
Odsłon artykułów:
2026666

PIĄTEK – 8.12.2023 r. – NIEPOKALANE POCZĘCIE NMP – ODPUST PARAFIALNY

6.45– w intencji Patryka

12:00- dziękczynna za odebrane łaski z prośbą o Boże błog., opiekę Matki Bożej i dary Ducha Św. dla rodzin Grabowskich i Dudzików oraz za wszystkich zgromadzonych w kościele

17.00 – SUMA ODPUSTOWA: 1) w intencji parafian

2) dziękczynna za odebrane łaski z prośbą o Boże błog., opiekę Matki Bożej i dary Ducha Św. dla Anny i Wojciecha oraz ich dzieci

SOBOTA – 9.12.2023 r.

6.45 – † Kazimierz Trzciński (int. od uczestników pogrzebu)

17.00 – † Halina, Stanisława, Jan, Jerzy, Leszek, Edward, Jarosław

2 NIEDZIELA ADWENTU - 10.12.2023 r.

8.00 – † Wanda, Edwin, Erwin Weiner oraz Edmund, Franciszek, Konrad

10.00 – † Krystyna i Tadeusz Gackowscy

11.00 – (kaplica szkolna) w intencjach Maryi (Msza św. greg.)

12.00 – † Jan Starszak (27 r. śm.) oraz zm. rodzice i rodzeństwo z obojga stron

17.00 – dziękczynno – błagalna za odebrane łaski z prośbą o Boże błog i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny

20.00 – w intencji Panu Bogu wiadomej

 

II NIEDZIELA ADWENTU - 10.12.2023 r.

8.00 – † Wanda, Edwin, Erwin Weiner oraz Edmund, Franciszek, Konrad

10.00 – † Krystyna i Tadeusz Gackowscy

11.00 – (kaplica szkolna) w intencjach Maryi

12.00 – † Jan Starszak (27 r. śm.) oraz zm. rodziców i rodzeństwo z obojga stron

17.00 – dziękczynno – błagalna za odebrane łaski z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny

20.00 – w intencji Panu Bogu wiadomej

PONIEDZIAŁEK – 11.12.2023 r.

6.45 – † Sławomir Kowalewski (int. od uczestników pogrzebu)

17.00 – † Zofia Poczwardowska

WTOREK – 12.12.2023 r. – Najświętszej Maryi Panny z Guadalupe

6.45 – † Michał Boroch (int. od uczestników pogrzebu)

17.00 – o rychły tryumf Niepokalanego Serca Maryi oraz o Boże błog., opiekę Matki Bożej i dary Ducha Św. dla dzieci i wnuków

ŚRODA – 13.12.2023 r. – św. Łucji, dziewicy i męczennicy

6.45 – w intencji parafian

10.00 – w intencjach Maryi

17.00 – † Wiesława Wiszniewska (int. od uczestników pogrzebu)

CZWARTEK – 14.12.2023 r. – św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła

6.45 – † Marian Gackowski (int. od uczestników pogrzebu)

17.00 – † Jadwiga i Roman Rządkowscy i rodzice z obojga stron

PIĄTEK – 15.12.2023 r.

6.45 – † Bolesław Landowski i zm. z obojga stron

17.00 – † Czesław Mickiewicz i Krzysztof Wiśniewski

SOBOTA – 16.12.2023 r.

6.45 – † Władysława Gwizdała (17 r. śm.) oraz mąż Konrad i syn Jan

17.00 – dziękczynno-błagalna za odebrane łaski z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Anny z okazji 52 r. ur.

III NIEDZIELA ADWENTU - 17.12.2023 r.

8.00 – † Zofia Poczwardowska

10.00 – † Danuta, Anna, Czesław Rogalewski, Teresa Rogalewska oraz dziadków z obojga stron

11.00 – (kaplica szkolna) w intencjach Maryi

12.00 – dziękczynno – błagalna za odebrane łaski z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Klaudii i Alicji

17.00 – dziękczynno – błagalna za odebrane łaski z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla ks. Marka – int. od Domowego Kościoła

20.00 – † Teresa Wojczuk (int. od uczestników pogrzebu)