1. W poniedziałek będziemy przeżywali Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W tym dniu podczas mszy wieczornej będzie można włączyć się w dzieło duchowej adopcji dziecka poczętego. Chętnych do włączenia się w to dzieło prosimy o przyniesienie ze sobą świec.

2. Także w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego rozpocznie się peregrynacja ikony Matki Bożej Nieustającej Pomocy w naszej parafii. Przekazanie obrazu odbywa się w czasie mszy wieczornych w środy i soboty. Osoba kończąca peregrynację przynosi obraz przed mszą na boczny ołtarz, a po mszy zabiera obraz osoba rozpoczynająca peregrynację.

3. We wtorek po mszy wieczornej rozpocznie się nowenna do Matki Bożej Niepokalanej.

4. Próba spowiedzi dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej odbędzie się w piątek, 12 kwietnia o godzinie 15:30.

5. W piątek w kościele w godzinach od 20:00 do 21:00 odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu z prowadzonymi rozważaniami.

6. Msza święta, po której odbędzie się Męski Różaniec, sprawowana będzie w sobotę, 13 kwietnia o godzinie 11:15 w Domu Pomocy Społecznej u sióstr szarytek.

7. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas pierwszych szkół ponadpodstawowych odbędzie się dzisiaj po mszy o godzinie 17:00. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas ósmych odbędzie się w przyszłą niedzielę, 14 kwietnia po mszy o godzinie 17:00.

8. Dzisiaj zbiórka do puszek na cele charytatywne.

9. W ostatnim czasie odeszła do wieczności śp. Krystyna Dulińska-Werońska.