1. W najbliższy piątek nabożeństwo drogi krzyżowej nie odbędzie się w naszej parafii. Zapraszamy na drogę krzyżową ulicami Świecia, która rozpocznie się o godzinie 19:00 w piątek pod kościołem św. Józefa na Mariankach. Prosimy o zabranie ze sobą świec. Gorzkie żale odbędą się w niedzielę o godz. 16:15.

2. Spowiedź wielkopostna w naszej parafii z udziałem kapłanów dekanatu świeckiego odbędzie się w Wielką Środę w godzinach od 18:00 do 19:30.

3. Katolickie Przedszkole Aniołowo, oraz Katolicka Szkoła Podstawowa w Świeciu zapraszają na Drzwi Otwarte, które odbędą się w czwartek, 21 marca w godzinach od 15:00 do 17:00. Podczas Drzwi Otwartych będzie możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną, bazą dydaktyczną oraz kadrą przedszkola i szkoły podstawowej. Szczegóły na stronach internetowych obu placówek oraz ich profilach na portalu Facebook.

4. Dzisiaj po mszach świętych zbieramy do puszek na pomoc dla parafianki, która w wyniku pożaru straciła swój dom.

5. W ostatnim czasie odeszła do wieczności śp. Janina Żurek (pogrzeb w środę).

6. Błogosławieństwo książeczek do nabożeństwa dzieciom przygotowującym się do pierwszej Komunii św. odbędzie się dzisiaj w czasie mszy o godzinie 12:00. Po mszy spotkanie dla rodziców.