2199680

1. Drogi krzyżowe będą odbywały się w każdy piątek wielkiego postu o godzinie 17:00. Po zakończonym nabożeństwie będzie sprawowana wieczorna msza święta. Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym będą odbywały się w każdą niedzielę wielkiego postu o godz. 16:15. Za udział w nabożeństwach drogi krzyżowej i gorzkich żali można uzyskać odpust zupełny.

2. Błogosławieństwo świec dzieciom przygotowującym się do przyjęcia pierwszej Komunii św. odbędzie się w sobotę, 2 marca podczas mszy o godzinie 17:00. Po mszy pani krawcowa będzie brała miarę na stroje pierwszokomunijne dla dzieci. W niedzielę, 3 marca po mszy o godzinie 12:00 odbędzie się spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych.

3. Chętne osoby do udziału w peregrynacji obrazu Matki Bożej Nieustającej Pomocy prosimy o zapisy w zakrystii, które rozpoczną się od przyszłej niedzieli, 25 lutego. Zapisy będą trwać do 17 marca. Peregrynacja rozpocznie się 8 kwietnia, w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.

4. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na polskich misjonarzy.