2199820

1. Trwają kolędy. Szczegółowy plan wizyt duszpasterskich jest dostępny w gablocie, a także na stronie internetowej w zakładce „Ogłoszenia”.

2. W czasie kolęd od poniedziałku do piątku nie będzie mszy wieczornej o godzinie 17:00. Biuro parafialne do końca kolęd będzie czynne tylko po wcześniejszym uzgodnieniu terminu wizyty.

3. Kolejny Męski Różaniec poprzedzony Mszą świętą odbędzie się w sobotę 20 stycznia o godz. 11:15 w farze.

3. Ks. Grzegorz zaprasza na pielgrzymkę do Fatimy, którą organizuje parafia św. Mateusza w Starogardzie Gdańskim od 5 do 12 lutego bieżącego roku. Plan pielgrzymki obejmuje następujące miejscowości: Santiago de Compostella, Porto, Coimbrę, Lizbonę oraz inne miejsca. Plan jest wywieszony w gablocie.  Zapisy i szczegóły u ks. Grzegorza – kontakt podany jest na planie.

4. W ostatnim czasie odeszli do wieczności śp. Czesława Krzemińska oraz śp. Florian Żurek (pogrzeb w środę).