2199751

1. Do końca Adwentu zapraszamy na roraty z homilią dla dzieci od poniedziałku do soboty na godz. 6.45. Prosimy o podtrzymanie pięknego zwyczaju przychodzenia na roraty z lampionami. Po Mszy św. dla dzieci i młodzieży w plebani ciepły kubek kakao.

2. Spotkanie dla wspólnoty Żywego Różańca w poniedziałek po Mszy o godzinie 17:00.

3. Spowiedź adwentowa w naszej parafii z udziałem księży z dekanatu świeckiego odbędzie się w sobotę 23 grudnia w godzinach od 18:00 do 19:30.

4. 24 grudnia, w Wigilię Bożego Narodzenia Msze święte o 8:00, 10:00, 11:00 (w kaplicy) i 12:00 będą sprawowane z formularza IV niedzieli Adwentu. Nocne Msze z formularza Uroczystości Narodzenia Pańskiego, tzw. pasterki, będą sprawowane o godzinie 20:00 i tradycyjnie o północy. Prosimy, aby nie sugerować się godzinami podanymi w intencjach w gazetce parafialnej, gdyż omyłkowo zostały podane tam inne godziny.

5. 25 grudnia, w Uroczystość Narodzenia Pańskiego, a także 26 grudnia, w Święto św. Szczepana nie będzie Mszy świętych o godzinie 20:00.

6. W tym roku kolędy rozpoczną się 27 grudnia. Szczegółowy plan wizyt duszpasterskich jest dostępny w gablocie, a także na stronie internetowej w zakładce „Ogłoszenia”.

7. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas ósmych ze zbiórką żywności dla ubogich odbędzie się dzisiaj po mszy o godzinie 17:00.

8. Błogosławieństwo medalików dzieci przygotowujących się do przyjęcia pierwszej Komunii św. odbędzie się dzisiaj w czasie Mszy o godzinie 12:00.

9. Dzisiaj po Mszach świętych (z wyłączeniem Mszy wieczornych) przy wyjściu z kościoła w krużgankach będzie można nabyć świece wigilijne, opłatki oraz kalendarze na przyszły rok. Są one dostępne także w biurze parafialnym.

10. Biuro parafialne w tym tygodniu będzie czynne jedynie we wtorek w godzinach od 18:00 do 19:00. W innych terminach będzie można skorzystać z biura po wcześniejszym uzgodnieniu.

11. W ostatnim czasie odeszli do wieczności: śp. Mariusz Plutowski oraz śp. Mirosław Babaczyk (pogrzeb w poniedziałek).