2199945

1. Trwa październik, miesiąc tradycyjnie poświęcony modlitwie różańcowej. Zapraszamy na wspólne nabożeństwa różańcowe codziennie przed Mszą św. wieczorną, czyli o godz. 16.30. Nabożeństwa prowadzą członkowie wspólnoty Żywego Różańca.

2. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas ósmych (pierwszy rok przygotowań) odbędzie się dzisiaj po mszy o godz. 17:00 w salce przy kościele. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas pierwszych szkół ponadpodstawowych (drugi rok przygotowań) odbędzie się w niedzielę 22 października po mszy o godz. 17:00 w salce przy kościele.

3. Na piątek zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. O 16.30 różaniec, następnie Msza św., a po Mszy św. procesja ze świecami.

4. W piątek w godzinach do 20:00 do 21:00 odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu z prowadzonymi rozważaniami. Przypominamy także o cotygodniowej adoracji Najświętszego Sakramentu i możliwości przystąpienia do sakramentu pokuty i pojednania w każdy piątek w godzinach od 16:30 do 17:00.

5. W ostatnim czasie odeszły do wieczności: śp. Zofia Grabowska oraz śp. Maria Żurek.