2199644

22 VII – św. Marii Magdaleny, święto

1. Na czas wakacyjny życzymy naszym parafianom dobrego wypoczynku podczas urlopów. W okresie wakacyjnym – do końca sierpnia – biuro parafialne czynne będzie we wszystkie dni powszednie tylko przed południem.

2. Trwa rekrutacja do Wyższego Seminarium Duchownego w Pelplinie. Wszelkie informacje w biurze parafialnym.

3. W dniach od 2 do 13 sierpnia odbędzie się piesza pielgrzymka ze Świecia na Jasną Górę.

4. W marcu rozpoczął swoją działalność Zespół mieszkań chronionych dla osób powyżej 65 roku życia, które potrzebują wsparcia w codziennym życiu. Od sierpnia w tym budynku rozpocznie działalność również Dzienny dom pomocy. Wszelkich informacji udziela Kierownik Zespołu mieszkań chronionych mgr Joanna Stolarska Kurowska – tel 502-953-714.

5. W sobotę 22 lipca o godz. 12.00 będzie kolejny Męski Różaniec, przy figurze MB, przy Starej Farze. Po różańcu spotkanie przy grillu.

6. W minionym tygodniu odszedł do wieczności: śp. Sławomir Kowalewski. Wieczny…