1.    W tym tygodniu w liturgii wspominamy: we wtorek – Najświętszą Maryję Pannę Różańcową; w czwartek – bł. Wincentego Kadłubka, biskupa.

2.    W październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. W dni powszednie po Mszy św. o godz. 8.30 i 17.00, a niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00.

3.    W poniedziałek, w łączności z wieczorną Mszą św., odprawimy nabożeństwo fatimskie.

4.    We wtorek o godz. 8.30 Msza św. w intencji Żywego Różańca w dniu święta patronalnego.

5.    W środę o godz. 10.00 Msza św. dla chorych, cierpiących i starszych z błogosławieństwem lourdzkim.

6.    W czwartek o godz. 17.00 Msza św. w intencji Ojczyzny.

7.    W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić XIV Dzień Papieski pod hasłem „Świętymi bądźcie”. Po każdej Mszy św. młodzież z naszego KSM-u poprzez występ ukaże nam postać św. Jana Pawła II i wyjaśni hasło tego dnia. W tym dniu zbiórka ofiar do puszek dla fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, które są przeznaczone dla zdolnej, ale ubogiej młodzieży.

Kolekta natomiast będzie przeznaczona na potrzeby inwestycyjne naszej parafii.

O 17.00 Msza św. w intencji Radia Maryja, potem modlitwa różańcowa i spotkanie w salce. Zapraszamy wszystkich chętnych.

8.    W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje: w środę o godz. 10.00 i 17.00; w czwartek i w piątek o godz. 8.30. Zainteresowanych zapraszamy do zakrystii lub biura parafialnego.

9.    Nasza parafia organizuje wyjazd na Europejskie Spotkanie Młodych w Pradze. Wyjazd 28 grudnia 2014 roku, a powrót 3 stycznia 2015 roku w godzinach porannych. Oprócz uczestnictwa w spotkaniu, w planie jest także zwiedzanie Wrocławia. Koszt wyjazdu to 250 zł + 55 euro. Zainteresowani wyjazdem są proszeni o zgłoszenie się do ks. Marka Bogusza. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy o jak najszybsze zgłaszanie się chętnych na wyjazd.

10.    W minionym tygodniu pożegnaliśmy: śp. Jadwigę Andrykowską, l. 94, z Sulnowa; śp. Lidię Huppert, l. 82, z ul. Wojska Polskiego. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.