1. Bóg zapłać za pomoc wszystkim, którzy przygotowali naszą parafialną wizytację Ks. Biskupa Ryszarda Kasyny, którzy przygotowali Kościół, plebanię i całe obejście parafialne. Wizytacja dla parafii była bardzo pomyślna. Jeszcze raz Bóg zapłać.

2. W Wielkim Poście zapraszamy do uczestniczenia w nabożeństwie Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. W najbliższy piątek Drogę Krzyżową będziemy odprawiać o godz. 8.30, po której będzie Msza Św. Nie będzie natomiast Drogi Krzyżowej wieczornej bo o 19.00 odbędzie się Droga Krzyżowa ulicami miasta. Zaczynamy pod kościołem Św. Józefa a kończymy przy Klasztorku. Na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym zapraszamy w niedzielę na godz. 16.15. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Tego dnia modlimy się za kapłanów oraz o nowe dobre powołania kapłańskie i zakonne.

4. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Wielki Tydzień Niedzielą Palmową, podczas każdej Mszy św. poświęcenie palm.

5. W przyszłą niedzielę kolekta inwestycyjna.

6. Zapraszamy na pielgrzymkę do Rzymu i sanktuariów północnych Włoch od13 do 22 lipca 2022 r. Na stoliku pod chórem jest dostępny plan pielgrzymki, zapisy i informacje u ks. Grzegorza.

7. Pod chórem wyłożone są skarbonki wielkopostne. Można je zabrać do domu i na koniec Wielkiego Postu przynieść do Kościoła wraz z zebraną tam Jałmużną Wielkopostną. Ofiary przeznaczone są na pomoc dla Ukrainy.

8. Zapraszamy na kolejny Męski Różaniec 9.04 o godz. 11.15 do kościoła Chrystusa Króla w Przechowie