Duszpasterze parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Świeciu i Wspólnota Szkół Katolickich bardzo gorąco dziękują wszystkim którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania naszego Parafialnego Pikniku rodzinnego, który odbył się w Dzień Dziecka.
Dziękujemy współorganizatorom i sponsorom wśród których chcielibyśmy wymienić: Wspólnotę Rodzin, Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii, Katolickie Stowarzyszenie Rodzin, p. Janusza Konwińskiego, OSP Przechowo, Wydział Ruchu Drogowego KP Policji, Pracowników Szkoły, Rodziców i Młodzież szkolną, Siostry Zakonne z Topolna i Pniewitego wraz z Podopiecznymi, właścicieli restauracji Pod Różą, sklepów Monika i Plus, p. Kwończaka, p. Kwiecińskiego, p. Jerzego Kuśmierczyka, p. Jana Zakrzewskiego, p. Daniela. Jeżeli kogoś pominęliśmy to przepraszamy. Bardzo dziękujemy parafianom i mieszkańcom Świecia za liczne przybycie, za przyprowadzenie swoich pociech i za radość, którą wnieśliście w naszą wspólną zabawę. Myślimy, że nie była to ostatnia taka impreza.