1.      Bóg zapłać za złożone dzisiaj Ofiary na nasze parafialne inwestycje.

2.      Przed Kościołem zbiórka do puszek na fundacje „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

3.  W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek – bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera; w środę – św. Teresę od Jezusa, dziewicę i doktora Kościoła; w czwartek –św. Jadwigę Śląską; w piątek – św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika; w sobotę – św. Łukasza, ewangelistę.

4.    W październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. W dni powszednie po Mszy św. o godz. 8.30 i 17.00, a niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00.

5.      W poniedziałek po Mszy św. wieczornej nabożeństwo fatimskie

6.      W środę o godz. 10.00 Msza św. dla chorych, cierpiących i starszych z błogosławieństwem lourdzkim.

7.      Nasza Parafia organizuje wyjazd na Europejskie Spotkanie Młodych w Pradze. Wyjazd 28 grudnia 2014 roku, a powrót 3 stycznia 2015 roku w godzinach porannych. Oprócz uczestnictwa w spotkaniu, w planie jest także zwiedzanie Wrocławia. Koszt wyjazdu to 250 zł + 55 euro. Zainteresowani wyjazdem są proszeni o zgłoszenie się do ks. Marka Bogusza. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy o jak najszybsze zgłaszanie się chętnych na wyjazd.

8.      Zbliża się listopad miesiąc szczególnej modlitwy za zmarłych. Pod chórem wyłożone są kartki na tzw. „zdrowaśki” i na Msze św. zbiorowe za zmarłych, które odprawiane będą w oktawie Dnia Zadusznego. Od przyszłej niedzieli można zdrowaśki i na Msze święte składać w biurze parafialnym a także w kruchcie Kościoła po Mszach św. Przypominamy także o wcześniejszym uporządkowaniu grobów swoich bliskich.

9.      W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje: w poniedziałek o godz. 8.30; w środę o godz. 10.00; w czwartek o godz. 8.30 i 17.00; w piątek o godz. 17.00; w sobotę o godz. 8.30, w przyszłą niedzielę o godz. 7.30 i 17.00. Zainteresowanych zapraszamy do zakrystii lub biura parafialnego.

10.  W minionym tygodniu pożegnaliśmy: śp. Janinę Łyżwę, l. 62, z ul. Kościuszki.     Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

11.  Ks. Biskup powołał nową Radę Parafialną. W skład Rady Duszpasterskiej wchodzą: panie Teresa Nobis, Barbara Zalewska, Paulina Szwajkiewicz i panowie Sławomir Bogucki i Daniel Kalinowski. W skład Rady Ekonomicznej powołani zostali: panie Wanda Aniszewska, Dorota Czerwińska, Ewa Kuta i panowie Andrzej Opacki oraz Wiesław Ratkowski. Życzymy nowym Radnym radości z wykonywanej posługi.