1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek – Śś. Michała, Gabriela i Rafała, archaniołów; we wtorek - Św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła; w środę – Św. Teresę od Dzieciątka Jezus, dziewicę i doktora Kościoła, w czwartek –Świętych Aniołów Stróżów; w sobotę – Św. Franciszka z Asyżu.
  2. Od 1 października, czyli od środy zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. W dni powszednie po Mszy św. o godz. 8.30 i 17.00, a niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00.
  3. W październiku razem z papieżem będziemy się modlić, „aby Pan dał pokój najbardziej udręczonym przez wojnę i przemoc regionom świata.
  4. W środę o godz. 10.00 Msza św. dla chorych, cierpiących i starszych z błogosławieństwem lourdzkim.
  5. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne. W piątek zachęcamy do spowiedzi i przyjęcia Komunii św. Spowiedź rano od godz. 8.00, a po południu od 16.30. W czasie spowiedzi będzie wystawiony Najświętszy Sakrament. W piątek od godz. 8.00 ks. Sławomir odwiedzi chorych, a ks. Marek w sobotę.
  6. W sobotę po Mszy o godz. 17.00 kolejne spotkanie popielgrzymkowe dla pielgrzymów i wszystkich sympatyków Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę.
  7. W przyszłą niedzielę, 5 października, kazania w naszej parafii będzie głosił Ojciec Oblat z Laskowic. Po każdej Mszy św. będzie rozprowadzał kalendarze misyjne, z których dochód przeznaczony jest na misje.