1.    Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

2.    Po Mszy o godz. 10.30 spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania.

3.    Dziś także o godz. 15.00, w Mniszku, w miejscu kaźni wielu tysięcy ludzi, zostanie odprawiona Msza św. za ofiary II wojny światowej. Zachęcamy do udziału w modlitwie za poległych.

4.    W tym tygodniu w liturgii wspominamy: we wtorek - Św. Ojca Pio z Pietrelciny, prezbitera; w czwartek – Bł. Władysława z Gielniowa, prezbitera; w sobotę – Św. Wincentego a Paulo, prezbitera.

5.    W środę o godz. 10.00 Msza św. dla chorych, cierpiących i starszych z błogosławieństwem lourdzkim. Natomiast po Mszy św. o godz. 17.00 spotkanie Róż Różańcowych.

6.    Dnia 27 września 2014 r. w parafii p.w. św. Andrzeja Boboli w Świeciu odbędzie się spotkanie dla chętnych, którzy chcą włączyć się w przygotowanie Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016 i Dnia Diecezji Pelplińskiej. Prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa poprzez profil facebook lub przez e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

7.    W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Henryka Dacę, l. 71, z ul. Kościuszki; śp. Janusza Jędrykiewicza, l. 59, z ul. Kościuszki; śp. Gertrudę Pikor, l. 71, z ul. św. Wojciecha Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.