1.    Dziś, po Mszy św. o godz. 12.00, odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci, które 3 maja przyszłego roku przystąpią do I Komunii św. Wieczorem o godz. 17.00 Msza św. w intencji Rodziny Radia Maryja. Po Mszy spotkanie w salce.

2.    Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na potrzeby inwestycyjne naszej parafii. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

3.    W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek – NMP Bolesną; we wtorek – Śś. Korneliusza, papieża, i Cypriana, biskupa, męczenników, w czwartek- św. Stanisława Kostkę, zakonnika, patrona Polski, w sobotę – św. Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy, męczenników z Korei.

4.    We wtorek, o godz. 19.00, pierwsze spotkanie organizacyjne dla Kościoła Domowego w plebanii. Zapraszamy małżeństwa, które chciałyby uczestniczyć w spotkaniach Kościoła Domowego.

5.    W środę o godz. 10.00 Msza św. dla chorych, cierpiących i starszych z błogosławieństwem lourdzkim.

6.    W czwartek o godz. 17.00 Msza św. i spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.

7.    Nasza parafialna schola „Rycerki Niepokalanej” zaprasza dziewczynki, które chcą śpiewem upiększyć liturgię na próbę w kościele w sobotę o godz. 11.30.

8.    Dnia 20 września 2014 r.(sobota) w godz. 15 – 17 młodzież parafii pw. św. Andrzeja Boboli w Świeciu, na Rynku naszego miasta, pragnie zorganizować RABAN BOŻY. Jest to akcja ewangelizacyjna, której inicjatorem jest Papież Franciszek. Będzie to  zarazem pierwsze ogniwo przygotowujące nasze Miasto do Światowych Dni Młodzieży, które będą miały miejsce w 2016 roku  w Krakowie. Serdecznie zapraszamy.

9.    W niedzielę, 21 września, o godz. 15.00, w Mniszku, w miejscu kaźni wielu tysięcy ludzi, zostanie odprawiona Msza św. za ofiary II wojny światowej. Zachęcamy do udziału w modlitwie za poległych.

10.    Dnia 27 września 2014 r. w parafii p.w. św. Andrzeja Boboli w Świeciu odbędzie się spotkanie dla chętnych, którzy chcą włączyć się w przygotowanie Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016 i Dnia Diecezji Pelplińskiej. Prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa poprzez profil facebook lub przez e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

11.    Z kolei, 29 września 2014 r, odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Maturzystów na Jasną Górę. Chętnych zapraszamy do zapisywania się. Koszt to 70 zł.