W tym tygodniu PATRONUJĄ NAM:

• 31 I – św. Jan Bosko, prezbiter.
  • 2 II – święto Ofiarowania Pańskiego, w naszej polskiej tradycji nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej,
  • 3 II – św. Błażej, biskup i męczennik

1. We wtorek wieczorem Msza św. w intencji żywego Różańca.

2. W czwartek przypada Święto Ofiarowania Pańskiego, Msze św. będą o godz. 8.30, 10.00 i 17.00.

3.W piątek przypada wspomnienie św. Błażeja patrona chorób gardła. Z tej okazji podczas każdej Mszy św. udzielimy błogosławieństwa błażejowego. Zapraszamy.

4. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne: pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek okazja do spowiedzi przed Mszami św. od 8.00 i od 16.30. W czasie spowiedzi adoracja Najświętszego Sakramentu.                   W sobotę przed Mszą św. poranną różaniec wynagradzający.

5. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. odbędzie się zbiórka na operację dla Julki. Julka ma wadę serca i potrzebna jest jej jak najszybciej operacja, która ma się odbyć w Bostonie. Polecamy zbiórkę waszej ofiarności.

6. Zapraszamy na parafialną pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostela                     w dniach 14 – 21 VII 2023 roku. Plan wywieszony w gablocie oraz na stoliku pod chórem. Zapisy i bliższe informacje u Ks. Grzegorza.

7. Odszedł do wieczności: śp. Zdzisław Grzywacz. Wieczny odpoczynek.…