Liturgia Dnia

 
Odsłon artykułów:
1595141

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

  • 4 X – św. Franciszek z Asyżu
  • 5 X – św. Faustyna Kowalska, dziewica
  • 7 X − Najświętsza Maryja Panna Różańcowa

1. Trwa październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy na wspólne różańcowe nabożeństwo codziennie przed Mszą św. wieczorną, czyli o godz. 16.30, W czwartki na różaniec zapraszamy szczególnie dzieci. Dodatkowo dla dzieci dziesiątka różańca będzie także w niedzielę przed Mszą św. dwunastową, czyli o godz. 11.50. W tym tygodniu za modlitwę różańcową w naszej parafii będzie odpowiedzialna róża św. Faustyny.

 

2. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. W czwartek zapraszamy do wspólnej modlitwy za powołanych i o nowe powołania kapłańskie a w piątek na spowiedź świętą od godziny 8.00 i 16.30 w czasie spowiedzi adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. W piątek przypada święto patronalne Róż Różańcowych. Zapraszamy wszystkie róże tego dnia na wspólny różaniec oraz Mszę świętą w ich intencji.

4. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 12.00 będzie poświęcenie różańców dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św., a po Mszy św. spotkanie dla rodziców. Prosimy rodziców, którzy zabrali karty zgłaszające dzieci do I Komunii o ich jak najszybsze dostarczenie do plebanii.

5. Wszystkich kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkanie dzisiaj po mszy o godzinie 17:00 do salki przy kościele, w czasie którego zostaną rozdane indeksy.

6. Zapraszamy na parafialną pielgrzymkę do Ziemi Świętej od 29.01 do 5.02. 2023 r. Plan wyłożony na stoliku pod chórem oraz wywieszony w gablocie. Zapisy i szczegóły u ks. Grzegorz.

7. W minionym tygodniu odeszła do wieczności: śp. Małgorzata Szczygłowska. Wieczny odpoczynek...