8 IX – Narodzenie NMP – jedno z najstarszych świąt maryjnych;

1. Od 1 września biuro parafialne czynne będzie także po południu we wtorki i piątki od 18.00 do 19.00.

2. Dzisiaj na godzinę 12.00 zapraszamy rodziców oraz dzieci, które pragną przyjąć po raz pierwszy Komunię Św. w roku 2023.

3. Można już w biurze parafialnym rezerwować intencje – szczególnie jubileuszowe i rocznicowe – na przyszły rok.

4. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na nasze parafialne inwestycje.

5.Kandydatów do bierzmowania z klas VIII zapraszamy na pierwsze spotkanie, które odbędzie się w przyszłą niedzielę (11 września) po mszy o godzinie 17:00 w salce przy kościele. Natomiast spotkanie dla kandydatów klas pierwszych szkół ponadpodstawowych odbędzie się w późniejszym czasie.

6. Osoby, które planują zawrzeć małżeństwo sakramentalne w roku przyszłym, proszone są, aby do końca września zgłosiły się do biura parafialnego w celu omówienia przygotowania do ślubu. Zachęcamy narzeczonych, żeby uczestniczyli w jesiennych terminach Weekendów dla narzeczonych oraz Spotkań dla narzeczonych, również jeżeli ślub jest zaplanowany na lato.