2171936

22 VIII – Najświętsza Maryja Panna Królowa

24 VIII – św. Bartłomiej, apostoł

26 VIII – NMP Częstochowskiej – uroczystość – odpust w Starej Farze;

27 VIII – św. Monika – Matka św. Augustyna. Przez swoją gorliwą modlitwę wyprosiła u Boga nawrócenie dla swojego syna;

1. Ks. Biskup odwołał z dniem 20 sierpnia z urzędu wikariusza naszej parafii ks. Łukasza Wisieckiego i powołał Go jako wikariusza do parafii w Lubichowie. Jednocześnie Ks. Biskup mianował Ks. Marka Łopatę wikariuszem w naszej parafii, którego witamy serdecznie i życzymy mu obfitości łask Bożych na nowej placówce.

2.W okresie wakacyjnym – do końca sierpnia – biuro parafialne czynne będzie we wszystkie dni powszednie tylko przed południem.

3. Można już w biurze parafialnym rezerwować intencje – szczególnie jubileuszowe i rocznicowe – na przyszły rok.

4. W minionym tygodniu odeszli do wieczności śp. Jarosław Wróbel i Wiesława Zalewska. Wieczny...