Liturgia Dnia

 
Odsłon artykułów:
1595148

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

17 VIII – św. Jacek, prezbiter

20 VIII – św. Bernard Opat, patron naszej diecezji

1. W poniedziałek obchodzimy Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze święte jak w niedzielę. O godz. 10.00 Msza św. w intencji Ojczyzny. Po każdej Mszy świętej obrzęd błogosławieństwa kłosów zbóż, ziół i kwiatów.

2. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na nasze parafialne inwestycje.

3. Ks. Biskup odwołał z dniem 20 sierpnia z urzędu wikariusza naszej parafii ks. Łukasza Wisieckiego i powołał Go jako wikariusza do parafii w Lubichowie. Pożegnanie ks. Łukasza będzie jutro na Mszy św. o godz. 20. Jednocześnie Ks. Biskup mianował Ks. Marka Łopatę wikariuszem w naszej parafii, któremu życzymy obfitości łask Bożych na nowej placówce.

4.W okresie wakacyjnym – do końca sierpnia – biuro parafialne czynne będzie we wszystkie dni powszednie tylko przed południem.

5. W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. Alfreda Poziomek.Wieczny...