27 VI – NMP Nieustającej Pomocy – ze względu na wspomnienie na nowennę zapraszamy w poniedziałek

28 VI – Św. Ireneusz, biskup i męczennik

29 VI – uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na pomoc naszym braciom i siostrom na Ukrainie.

2. Od jutra na czas wakacji posługuje w naszej parafii ks. Piotr Dunst. Życzymy mu owocnej posługi.

3. W poniedziałek Msza św. w intencji Żywego Różańca.

4. W naszym kościele do czwartku gromadzimy się na nabożeństwie czerwcowym do Najświętszego Serca Pana Jezusa, które jest po Mszy św. o godz. 17.00.

5. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne: pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek okazja do spowiedzi przed Mszami św. od 8.00 i od 16.30. W czasie spowiedzi adoracja Najświętszego Sakramentu. W sobotę pół godziny przed poranną Mszą św. Różaniec wynagradzający.

6.W sobotę Msza św. w intencji Radia Maryja, a w przyszłą niedzielę o godz. 17.00 Msza św. w intencji Apostolstwa Trzeźwości.

7. W sobotę 2.07 o godz 12.00 przy kaplicy MB przy Starej Farze kolejny męski Różaniec.

8. Rozpoczęliśmy czas wakacyjny życzymy naszym parafianom dobrego wypoczynku podczas urlopów. W okresie wakacyjnym – do końca sierpnia – biuro parafialne czynne będzie we wszystkie dni powszednie tylko przed południem.

9. Trwa rekrutacja do Wyższego Seminarium Duchownego w Pelplinie. Wszelkie informacje w biurze parafialnym.