25 IV – Św. Marek – Ewangelista, święto

26 IV – Św. Wojciech – biskup i męczennik – główny patron Polski

29 IV – Św. Katarzyna Sieneńska, dziewica i doktor Kościoła, patronka Europy

1. Dzisiaj obchodzimy Święto Bożego Miłosierdzia. Bóg zapłać za ofiary do puszek przeznaczone na cele dobroczynne.

2.Dzisiaj przed każdą Mszą świętą odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy.

3. W poniedziałek o godz. 17.00 Msza św. w intencji Żywego Różańca w czasie, której będziemy modlić się o urodzaje. Po Mszy spotkanie w salce.

4. W poniedziałek przypada 10-ta rocznica śmierci Księdza Biskupa Jana Bernarda Szlagi, pamiętajmy o Księdzu Biskupie w modlitwie.

5.Nasza wspólnota parafialna będzie w najbliższą sobotę i niedzielę przeżywała Uroczystość I Komunii Św. Uroczyste Msze świetę podczas, których udzielimy I Komunii dzieciom, będą w sobotę o godz. 11.00 oraz w niedzielę o godz. 12.00. Prosimy całą wspólnotę parafialną o modlitwę w intencji nowoprzyjętych dzieci. Bardzo prosimy, aby w niedzielę uczestniczyć w innych Mszach, tak aby na Mszy z udzieleniem I Komunii św. zostawić jak najwięcej miejsca dla gości.

6. Pod chórem na stoliku są wyłożone książeczki o Bożym Miłosierdziu, można je zabrać do domu.

7. Zapraszamy na pielgrzymkę do Rzymu i sanktuariów północnych Włoch od 13 do 22 lipca 2022 r. Plan wywieszony jest w gablocie przed kościołem, zapisy i informacje u ks. Grzegorza.

8. Zapraszamy na kolejny Parafialny Dzień Skupienia – tym razem w Zamku Bierzgłowskim – który odbędzie się 27 maja w piątek. Informacje i zapisy u ks. Łukasza.

9. W minionym tygodniu odeszła do wieczności: śp. Maria Kloniecka. Wieczny odpoczynek...