W tym tygodniu OBCHODZIMY:

• 8 III – Rocznicę poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Pelplinie

1. Ks. Biskup powołał dla naszej parafii nową Radę Parafialną. Skończyła się więc kadencja dotychczasowej Rady Parafialnej. Wszystkim Radnym serdecznie dziękujemy za współpracę. Nowa Rada Parafialna została powołana w składzie:

Rada ekonomiczna: Wanda Aniszewska, Dorota Czerwińska, Barbara Jaszkowska, Andrzej Opacki, Wiesław Ratkowski.

Rada duszpasterska: Lucyna Rybka, Monika Świerczyńska, Barbara Zalewska, Mariusz Majka, Piotr Rybicki. Zaprzysiężenie Rady Parafialnej będzie w środę 9.03 o godz. 18.00 w plebanii.

2. W Wielkim Poście zapraszamy do uczestniczenia w nabożeństwie Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. Drogę Krzyżową będziemy odprawiać o godz. 8.30, po której będzie Msza Św. oraz po Mszy Św. wieczornej w każdy piątek Wielkiego Postu. Na 17.30 zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież. W tym tygodniu rozważania poprowadzą kandydaci do Bierzmowania. Na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym zapraszamy w niedzielę na godz. 16.15. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.

3. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na utrzymanie naszej parafii i na nasze inwestycje

4. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 12.00 będzie poświęcenie książeczek dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św., a po Mszach św. spotkanie dla Rodziców.

5. Kolejny Męski Różaniec odbędzie się w parafii św. Józefa na Mariankach 12.03 o godz. 11.15. Zapraszamy

6. W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. Helena Kannenberg. Wieczny odpoczynek…