• 27 IX – św. Wincenty à Paulo, prezbiter

• 28 IX – św. Wacław, męczennik;

• 29 IX – św. Michał, Gabriel, Rafał, Archaniołowie, święto;

• 30 IX – św. Hieronim, prezbiter i doktor Kościoła – pierwszy przetłumaczył Pismo św. na Łacinę.

• 1 X − św. Teresa od Dzieciątka Jezus, dziewica i doktor Kościoła,

• 2 X – św. Aniołów Stróżów. To wspomnienie ma nam przypominać, że każdy z nas ma swojego Anioła Stróża, którego zadaniem jest obrona nas przed niebezpieczeństwami duszy i ciała.

1. W poniedziałek o godz. 17.00 Msza św. w intencji Żywego Różańca

2. W piątek rozpoczynamy październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy na wspólne różańcowe nabożeństwo codziennie przed Mszą św. wieczorną, czyli o godz. 16.30.

3. Trwa PEREGRYNACJA OBRAZU MB ŚWIECKIEJ po naszych domach w ramach przygotowania do jubileuszu 300 lecia konsekracji naszego Kościoła. Bóg zapłać tym rodzinom, które już gościły Matkę Bożą. Zachęcamy wszystkich do przyjęcia MB do swoich domów. Można zapisywać się w zakrystii.

4. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne: pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek okazja do spowiedzi przed Mszami św. od 8.00 i od 16.30. W czasie spowiedzi adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. Chorych z naszej parafii odwiedzimy: ks. Łukasz w piątek od 8.30, a ks. Grzegorz w sobotę od 8.00.

6. W sobotę o godz. 8.30 Msza św. w intencji Ojczyzny, Radia Maryja, dzieł przy nim powstałych, a w niedzielę o godz. 17.00 w intencji Apostolstwa Trzeźwości.

7. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Romuald Kalinowski i Brygida Bielecka. Wieczny odpoczynek...