• 20 IX – św. Andrzej Kim Taegon prezbiter koreański, św. Paweł Chong Hasano, kleryk koreański, i Towarzysze,

• 21 IX – św. Mateusz Apostoł i Ewangelista, święto;

• 23 IX – św. Pio z Pietrelciny, prezbiter

1. Dzisiaj o godz. 18.00 spotkanie rady parafialnej w plebanii.

2. Trwa PEREGRYNACJA OBRAZU MB ŚWIECKIEJ po naszych domach w ramach przygotowania do jubileuszu 300 lecia konsekracji naszego Kościoła. Bóg zapłać tym rodzinom, które już gościły Matkę Bożą. Zachęcamy wszystkich do przyjęcia MB do swoich domów. Można zapisywać się w zakrystii.

3. Parafia św. Józefa w Świeciu organizuje pielgrzymkę do Częstochowy i Gidle w dniach od 1 – 3 października 2021 r. Cena wyjazdu 340 zł od osoby. Szczegółowy plan pielgrzymki został wywieszony na tablicach ogłoszeń. Zapisy i wpłaty w biurze parafialnym św. Józefa od poniedziałku do piątku (od 20 – 24 września) w godzinach od 15.30 do 17.30.