• 8 IX – Narodzenie NMP – jedno z najstarszych świąt maryjnych;

1. Dzisiaj zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym w Afganistanie.

2. Dzisiaj na godzinę 12.00 zapraszamy rodziców oraz dzieci, które pragną przyjąć po raz pierwszy Komunię Św. w roku 2022.

3. Zapraszamy młodzież, która będzie przygotowywać się do sakramentu bierzmowania na spotkanie organizacyjne w najbliższy wtorek o 17.30.

4. Trwa PEREGRYNACJA OBRAZU MB ŚWIECKIEJ po naszych domach w ramach przygotowania do jubileuszu 300 lecia konsekracji naszego Kościoła. Bóg zapłać tym rodzinom, które już gościły Matkę Bożą. Zachęcamy wszystkich do przyjęcia MB do swoich domów. Można zapisywać się w zakrystii.

5. W przyszłą niedzielę kolekta specjalna będzie przeznaczona na nasze parafialne inwestycje.

6. W dniach od 11 do 19 września w Piasecznie będą uroczystości odpustowe. Szczegóły na plakacie.

7. Organizowana jest wycieczka Tatry, Podhale i Kraków w dniach19 do 25 września. Więcej informacji w biurze parafialnym.

8. Odszedł do wieczności: śp. Henryk Trochowski. Pogrzeb będzie we wtorek. Wieczny odpoczynek...