• 3 IX – św. Grzegorz Wielki – papież i doktor Kościoła;

1. Od 1 września biuro parafialne czynne będzie także po południu we wtorki i piątki od 18.00 do 19.00.

2. Trwa PEREGRYNACJA OBRAZU MB ŚWIECKIEJ po naszych domach w ramach przygotowania do jubileuszu 300 lecia konsekracji naszego Kościoła. Bóg zapłać tym rodzinom, które już gościły Matkę Bożą. Zachęcamy wszystkich do przyjęcia MB do swoich domów. Można zapisywać się w zakrystii.

3. W poniedziałek o godz 17.00 Msza św. w intencji Żywego Różańca.

4. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się w środę 1 września o godz. 8.00. Tego dnia nie będzie Mszy św. o godz. 8.30. Zapraszamy dzieci, młodzież oraz rodziców. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego dla Szkoły Katolickiej o godz. 17.00.

5. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne: pierwszy czwartek, piątek oraz sobota miesiąca. W piątek okazja do spowiedzi przed Mszami św. od 8.00 i od 16.30. W czasie spowiedzi adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. Chorych z comiesięczną komunią św. odwiedzimy w sobotę od godz. 8.00.

7. W sobotę o godz. 8.30 Msza św. w intencji Ojczyzny, Radia Maryja, dzieł przy nim powstałych, a w niedzielę o godz. 17.30 w intencji Apostolstwa Trzeźwości.

8. W przyszłą niedzielę na godzinę 12.00 zapraszamy rodziców oraz dzieci, które pragną przyjąć po raz pierwszy Komunię Św. w roku 2022.

9. W dniach od 11 do 19 września w Piasecznie będą uroczystości odpustowe. Szczegóły na plakacie.

10. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym w Afganistanie,

11.W minionym tygodniu odszedł do wieczności: śp. Albin Majka. Wieczny odpoczynek...