31V – Nawiedzenie Najświętszej Maryi Panny

1 VI – św. Justyn (†165), męczennik, największy apologeta chrześcijański II wieku

3 VI – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

5 VI – św. Bonifacy, biskup i męczennik

1.Dzisiaj przeżywamy uroczystość Trójcy Przenajświętszej.

2. W naszym kościele od wtorku 1 czerwca nabożeństwo czerwcowe będzie po Mszy św. wieczornej. We wtorek 1 czerwca, przypada Międzynarodowy Dzień Dziecka.

3. Trwa PEREGRYNACJA OBRAZY MB ŚWIECKIEJ po naszych domach w ramach przygotowania do jubileuszu 300 lecia konsekracji naszego Kościoła. Bóg zapłać tym rodzinom, które już gościły Matkę Bożą. Zachęcamy wszystkich do przyjęcia MB do swoich domów. Można zapisywać się w zakrystii.

4. W Boże Ciało Mszę św. będą w następującym porządku: 8.00, 10.00 (w kaplicy szkolnej o 10.00), oraz o 17.00. Tego dnia nie będzie Mszy św. o 12.00 i 20.00. Procesja Bożego ciała rozpocznie się Mszą św. o godz. 10.00 w kościele św. Andrzeja Boboli a następnie przejdzie ulicami naszego miasta w kierunku naszego kościoła, a zakończenie nastąpi w Starej Farze. Po procesji ok. 12.30 Msza św. w Starej Farze.

5. W oktawie Bożego Ciała Msze św. z procesją i nabożeństwem czerwcowym będą w dni powszednie o godz.17.00, a w niedzielę o godz.12.00.

6. Dziewczynki, które chciałyby sypać kwiatki w Borze Ciało i w oktawę, zapraszamy na spotkanie w środę o godz. 16.00 do Kościoła.

7. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne: pierwszy czwartek, piątek oraz sobota miesiąca. W piątek okazja do spowiedzi przed Mszami św. od 8.00 i od 16.30. W czasie spowiedzi adoracja Najświętszego Sakramentu.

8. Chorych ze spowiedzią i Komunią św. odwiedzimy w sobotę od godz. 8.00.

9. W sobotę o godz. 17.00 Msza św. w intencji Ojczyzny, Radia Maryja, dzieł przy nim powstałych. Spotkania przed Mszą św. odbywać się będą o godz 16.20.

10. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 17.00 w intencji Apostolstwa Trzeźwości.