• 23 IV – Św. Wojciech – biskup i męczennik – główny patron Polski

• 24 IV – Św. Jerzy – męczennik

1. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na nasze inwestycje parafialne, a także za te składane na nasze parafialne konto.

2.3 maja rozpoczniemy peregrynację obrazu Matki Bożej Świeckiej. Od dzisiejszej niedzieli można zapisywać się w zakrystii albo w biurze parafialnym na konkretne dni, aby zabrać obraz do swojego domu. Zapraszamy serdecznie do włączenia się w peregrynację. Poprzez wspólną modlitwę rodzinną przy obrazie, pragniemy przygotować się do jubileuszu naszej świątyni, a także prosić o Boże błogosławieństwo dla naszych rodzin. Na stoliku pod chórem jest wyłożony folder, który można zabrać do domu aby się zapoznać jak ma wyglądać peregrynacja w naszych rodzinach.

4. W minionym tygodniu odeszła do wieczności: śp. Brygida Okońska. Wieczny odpoczynek...