1. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na remont naszego wyższego Seminarium Duchownego w Pelplinie.

2. W Wielkim Poście zapraszamy do uczestniczenia w nabożeństwie Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. Drogę Krzyżową będziemy odprawiać o godz. 8.30, po której będzie Msza Św. oraz po Mszy Św. wieczornej w każdy piątek Wielkiego Postu. Na 17.30 zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież. Na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym zapraszamy w niedzielę na godz. 16.15. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.

3. W poniedziałek o 17.00 Msza w intencji Żywego Różańca.

4. Pod chórem wyłożone są skarbonki wielkopostne. Można je zabrać do domu i na koniec Wielkiego Postu przynieść do Kościoła wraz z zebraną tam Jałmużną Wielkopostną.

5. W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. Łucja Gogolińska. Wieczny odpoczynek…