Liturgia Dnia

 
Odsłon artykułów:
1501788

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 02.10.2022 r.

08.00 – † Marek Studziński (z okazji urodzin)

10.00 – † Maria Zaremba – Murawska i zm. z rodziny

11.00 – (Kaplica Szkół Kat.)† Siostra Maria Wacława

12.00 – † Małgorzata Jasyk (1 r. śm.)

17.00 – Apostolstwo Trzeżwości

20.00 – † Zygmunt Łuczek (od uczestników pogrzebu)

PONIEDZIAŁEK – 03.10.2022 r.

08.30 – † Wanda Ryblewska (od uczestników pogrzebu)

17.00 – o powrót do żywej wiary dla Patrycji i Bartosza oraz o Boże prowadzenie dla wnucząt

WTOREK – 04.10.2022 r. – Św. Franciszka z Asyżu

08.30 – † Tadeusz Kutowski (26 r. śm.) oraz rodzice

17.00 – † Grzegorz Danielewski (4 r. śm.)

                       

ŚRODA – 05.10.2022 r. – Św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy

08.30 – o Boże błogosławieństwo dla członków I Róży Żywego Różańca oraz o dar nieba dla zmarłych w dniu wspomnienia św. Faustyny

10.00 – † siostra Salezja

17.00 – † Irena Sikorska (od uczestników pogrzebu)

CZWARTEK – 06.10.2022 r. – I czwartek miesiąca

08.30 – † Zofia Drosdowska (od uczestników pogrzebu)

17.00 – † Elżbieta Witkowska (od uczestników pogrzebu)

PIĄTEK – 07.10.2022 r. – I piątek miesiąca – NMP Różańcowej

08.30 – † za dusze w czyśćcu cierpiące z rodziny oraz inne

16.30 – ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

17.00 – w intencji Róż Różańcowych z naszej parafii o Boże błog. oraz o dar nieba dla zmarłych członków

                       

SOBOTA – 08.10.2022 r.

08.30 – † Helena i Kazimierz Kalinowscy

17.00 – † Halina Drabińska; Sibila Drabińska oraz zm. rodzice

                                                                                               

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 09.10.2022 r.

08.00 – o Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla Janiny Kęsik z okazji urodzin

10.00 – † Rozalia Rezmer

11.00 – (Kaplica Szkół Kat.)† Arkadiusz Kruczkowski (13 miesiąc po śmierci)

12.00 – † rodzice Agata i Rudolf Kwiatkowscy

17.00 – † Franciszek Pikór

20.00 – † Jarosław Szwajkiewicz (miesiąc po pogrzebie)